Зарядна станція EcoFlow DELTA mini (235756)

Код товару 235756
В наявності
в обране
44999.00 $

ЦІНА ВКАЗАНА В ГРН

Візьміть з собою DELTA mini, і ваші пристрої завжди будуть заряджені. Місткість DELTA mini 882 Вт*год ідеально підійде в разі відключення електроенергії, для відпочинку на природі й роботи.

Наша найлегша DELTA

Це потужність, яку ви можете взяти з собою і використовувати скрізь, де немає під рукою розетки.

Потужна електроніка

Потужність DELTA mini в 1400 Вт обслуговує 90% електроніки. Це число можна збільшити до 1800 Вт, і ваші тостер, пила, фен та інші прилади почнуть працювати від батарей.

Відразу дюжина

Забезпечте живлення до 12 пристроїв за допомогою великої кількості стандартних розеток, розеток USB і розеток постійного струму.

Повна зарядка за 1,6 години

При увімкненому X-Stream DELTA mini заряджається в 3-4 рази швидше, ніж інші портативні електростанції. Швидша зарядка означає менший час простою і більше часу на виконання роботи.

Електростанція розміром з пінту

Більше можливостей відкривається, коли ви берете з собою до 12 пристроїв потужністю 1400 Вт, будь то професійні пристосування або пристрої для будинку.

Заряджайте швидше

DELTA mini споживає до 300 Вт від сонячних батарей для повної зарядки за 3-6 годин. Крім того, при зарядці від мережі пристрій може заряджатися з 0 до 100% за 96 хвилин.

Додаток з інтелектуальними функціями

Додаток EcoFlow показує, скільки сонячної енергії ви споживаєте і скільки ват споживають ваші пристрої. Під'єднайтеся до інтернету і керуйте цим звідки завгодно.

Три простих способи зарядки

  • Сонячні панелі

Використовуйте сонячну енергію, з'єднавши до двох сонячних панелей потужністю 160 Вт, і повністю заряджайтеся всього за 4-8 годин.

  • Автомобільна зарядка

Збираєтеся в подорож? Заряджайте DELTA mini від автомобільної розетки.

  • Розетка

Під'єднайтеся до будь-якої стандартної розетки змінного струму для швидкого заряджання від 0 до 80% менше ніж за 1 годину з зарядкою X-Stream.

Що в коробці

  1. EcoFlow DELTA mini
  2. Кабель DC 5521 - DC 5525
  3. Зарядний кабель від сонячної батареї
  4. Зарядний кабель змінного струму
  5. Автомобільний зарядний кабель
  6. Керівництво з використання