Блог

Альтернативна енергетика: плани на майбутнє
У минулому році вперше за чотири роки було відзначено рекордне зростання викиду парникових газів - їх обсяг в атмосфері збільшився на 1,7%. У зв'язку з цим, влада різних держав і приватні фірми інвестували великі суми грошей на вивчення і розробку альтернативних джерел енергії. У пріоритеті стояло розвиток відновлювальних джерел енергії - сонячних і вітрових. Ядерна та традиційна енергетика отримали на ті ж цілі набагато менше коштів.
Американські компанії будуть розвивати сонячну електроенергетику в Україні
Американська компанія Amobi Capital, спільно з Helios Royal Energy в яку входять інвестори із Саудівської Аравії, Китаю та Єгипту вирішили збудувати ряд великих сонячних електростанцій на території України. Їх ціль - це 500 МВт "чистої електроенергетики" вже через три роки та ще 1 ГВт через 10 років. 
До 2050 половину електроенергії ми будемо отримають від вітру і сонця -Bloomberg
Вітрова енергія та сонячні батареї до 2050 року "захоплять" половину світового електроенергетичного ринку. До такого цікавого висновку на основі тривалого дослідження в різних країнах прийшли спеціалісти Bloomberg New Energy Finance, повідомляє агентство Bloomberg. В своїй доповіді вони відобразили причини, що провокують сплеск "зеленої" енергетики, а також його наслідки, зокрема, для світової економіки.
Пошук по тегам