Блог

З чого зроблена сонячна батарея
У сучасному виробництві сонячних панелей використовують кремній, як основний матеріал. Це поширений матеріал в природі, але він має багато зайвих домішок, які слід прибрати для подальшого використання. Сам процес очищення є трудомістким і фінансово витратним, що в свою чергу впливає на вартість сонячних батарей. Адже чим чистіше кремній, тим вище ККД панелей.
Як оформити зелений тариф
Ми вже писали раніше матеріал, що таке Зелений тариф. Для тих, хто ще з ним не ознайомився, нагадаємо визначення поняття. Це тариф за яким державне підприємство «Енергоринок» закуповує електроенергію. В Україні є два види оформлення Зеленого тарифу: для приватних і юридичних осіб. Про це детальніше далі.
Зелений тариф в Україні
На сьогоднішній день в Україні практично всі сонячні батареї встановлюються під "Зелений тариф". За умовами домовласник продає різницю спожитої електроенергії домоволодінням і виробленої сонячної станцією. З цього виходить що чим більше потужність сонячної станції, тим більше "надлишків" енергії клієнт продає в мережу за високим тарифом.
Пошук по тегам