Блог

Гібридний інвертор - що це таке?
Зараз установка сонячної електростанції будинку стала доступною для багатьох громадян. На ринку є багато рішень на будь-який бюджет і масштаб. Однак, яке здивування відчувають люди, коли дізнаються, що в комплектацію СЕС входять не тільки самі сонячні панелі, а ще й такий важливий елемент, як Інвертор. Без нього будинок навіть не зможе використовувати отриману від СЕС електроенергію. Що ж таке інвертор? Які вони бувають? І в чому їх відмінність? Joule все розповість і покаже.
Куди рухається Німеччина і світ, тренд на зелену енергетику тільки посилюватися
На сьогоднішній день саме окремі європейські країни активніше інших показують приклад того, як можна створювати нові інноваційні проекти і розробки в області чистої енергії. Так, Сонячна енергетика Німеччини за 2018 рік поповнилася 60 тисячами електростанцій малої потужності. Оскільки ціна на електрику (вироблене традиційним шляхом) постійно зростає, то залишається тільки один вихід – посилювати потужності станцій малої генерації. Одним з варіантів розвитку є установка сонячних панелей і установ...
Небувалий розвиток зеленої енергетики в Україні
Виходячи з показників статистики, кожен другий день на території України створюється одна потужна сонячна електростанція, а також 25 невеликих станцій, призначених для забезпечення електроенергією домогосподарств. По сьогоднішній день країна ще не знала такого великого розвитку зеленої енергетики.
Пошук по тегам